Paykasasatinal.com SEO Stratejisi

6 Yorum

Paykasa Kart SEO Stratejisi “Paykasa” hedef kelimesi için paykasa satın al nasıl kurulmuş ona bakacağız. Türkiye’den örnekleri sevdiğiniz için bu sefer elektronik para sektöründe bir firma seçtim. Ön ödemeli kart sistemleri için aktif SEO çalışması yapanlar çok iyi bilir ki rekabet inanılmaz bir durumda. Özellikle bundan 4 – 5 yıl önce teknolojik bariyerlerin kuvvetli olduğu dönemlerde, ukash kart sektöründe SEO yapmayı hiç istemezdiniz. :) Excel üzerinde bir sürü alternatif anahtar kelimeler, anlık değişen organik sıralamalara göre strateji geliştirme , anahtar kelimelere özel olarak alınmış backlinklerin performanslarının manuel takibi Neyse ki ukash kart devri sona erdi! Bu yazıyı okumaya fırsatı olan ve ukash kart veya paykasa için SEO yapan emektar arkadaşlarıma selamlar olsun. Şimdi ki nesil, sadece backlink paketlerini biliyor; ötesi yok! Otomatik backlink alma botları, otomatik içerik oluşturma vesaire…

Paykasasatinal.com SEO Kurgusu

Paykasasatinal.com SEO Kurgusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu konunun dışında birşeyden bahsetmek gerekirse “Organik sıralamada ilk sıraya çıktığımız kelimeye, backlink stratejisi geliştirmelimiyiz” istişaresi devamlı yapılmakta. Paykasa kart, online pazarlama tarafında yoğun rekabet içerdiği için kesinlikle yapmalıyız. Gördüğünüz gibi rekabet organik görünürlüğünüzü 1 gecede kaybedecek kadar fazla. Burada, Google’ı suçlamak gereksiz çünkü ” paykasa “ arama sorgusu için konuşuyorum; hangi siteye tıklarsa kullanıcı, onu gerçekten paykasa kart satan bir siteye gönderecektir. Kaldı ki, paykasa satış yapan değil alımı yapan bir kullanıcı olsanız bu tip yoğun rekabet ortamında kendi sitenizi bile göremeyebilirsiniz. :)

Paykasa Fiyatları kelimesinde ilk sayfa ilk sırada çıkabiliyor paykasasatinal.com Organik arama ağı sonuçları sayfasında ilk sırada çıkıyor. Paykasa kart sektörünün ünlü firması bu kadar rekabetçi bir ortamda

SEO’da Güncel İçerik ve Paykasa

SEO’da Güncel İçerik ve Paykasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazen “paykasa” hakkında ne kadar özgün içerik yazabiliriz, nasıl güncel tutacağız, kart satış sitesini ürün belli, içerik belli serzenişi ile karşılaşıyorum. Büyük e-ticaret siteleri her ürün sayfasında şimdi sipariş verirseniz, tahmini sipariş zamanını size veriyor. Bakın burası önemli. Türkiye’de bir çok paykasa kart satışı yapan sitelerin hatası paykasa kartının veya kodunun kullanıcının eline ne zaman ulaşacağına dair ibare kullanmaması.

Paykasasatinal.com SEO Kurgusu Anasayfa Footer

paykasasatinal.com SEO Uyumlu Footer Tasarımı

Paykasa Satın al Seo uyumlu Footer

 

 

 

 

 

 

 

 

paykasasatinal.com SEO çalışmalarının en beğenilen tarafı, doğal ve dürüst olmasıdır. “Paykasa” hakkında açılan sayfanın sonuna indiğinizde Paykasa Nedir ?, Paykasa Nasıl Satın Alınır ? Paykasa Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? gibi yardım başlıklarını görmeyi arzu edersiniz? Bu sayfaları büyük ihtimalle ziyaret edersiniz. Arama motorlarının algoritmasının footer linkler ile ilgili sürekli değişen kuralları oldu. Bunların internet kullanıcıları tarafından devamlı olarak kullanıldığını ve Google’ın bunu olumlu bir çalışma olarak algılamasına şaşırmazsınız.

Paykasasatinal.com Backlink Çalışması

Paykasasatinal.com Backlink Çalışması

 

 

 

 

 

 

 

 

On-site Seo stratejilerinin dışında, dışarıdan farklı işler içinde destekler alınıyor. Örneğin, bir çok güncel haber sitesi üzerinde yazılan Ön Ödemeli Kart Sistemleri postundan paykasasatinal.com’un amaca uygun Anchor Text ve ilgili yönlendirme ile (Paykasa, Paykasa satın al) alakalandırma başlıklarına destekde bulunuyor ve olumlu etki sağlamaya çalışıyor. Google daha önce Expedia’nın bu türdeki çalışmalarını cezalandırmıştı. Örneğin ilgili bloglar şu an aynı içeriklerle başka bir siteye linkleme yaparsa bu pozitif bir olay sayılmayacaktı. Bu noktada alınacak backlinklerin uzun dönemli olması gerektiği ve mümkünse silinmemesinin ne kadar çok katma değeri olduğunu anlıyoruz.

Paykasasatinal.com SEO Durumu

Paykasasatinal.com Seo Durumu

 

 

 

 

 

 

 

Forumlarda veya seo bloglarında bahsedilen seo taktiklerine, ne kadar güvenilmeli tam olarak bilemiyorum fakat hedeflenen kelimeniz de ilk sıralarda çıkabiliyorsunuz ve sürdürülebilirse başarılısınız. Aynı paykasasatinal.com izin gitsek başarılı olurmuyuz? Olabileceğinize inanmıyorum. Burada sadece SEO analizini belli parametrelerden ele alıp, hem SEO açısından bir siteyi nasıl değerlendirmek gerekiyor ona bakmış hemde başarı sırları hakkında tahmin yürütmeye çalıştık. paykasasatinal.com otoriter bir domain, bilinirliği yüksek bir internet sitesi, internet kullanıcılarına markasını arattıran, haber sitelerinde yer alan, rakiplerinin fiyatlarını karşılaştırıp müşterinin önüne koyabilen bir firma. O yüzden burada yer alan analizler resmin bir kısmını gösteriyor.

Kaynak: http://goo.gl/9igVkX

Bir e-ticaret uzmanı olarak uzun süredir. E-ticaret, e-ticaret SEO ve Google Adwords gibi konular ile ilgili stratejiler geliştiriyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da adwords yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafımıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Hakkı Duman
Hakkı DUMAN
Web Developer
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Sponsor Firmamız

Paykasa - Paykasa Kart Satın Al

Gerçek Para İle Poker, Casino Slot Oyunlari

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
6 Yorum
  • Can
  • 31 Mayıs 2016
  Cevapla

  Paykasa Kart için seo ya uyumlu title birde üst menü sayfaları için arama motoruna uyumlu sayfa başlıklarıyla ilgili yardımcı olabilir misiniz? Elinize kolunuza sağlık onun haricinde gercekten çok başarılı ve paykasa kar ve seo uyumluluğu hakkında aklımda soru işareti kalmadı. Kolay gelsin

  • erdem ibuk
  • 31 Mayıs 2016
  Cevapla

  PAYKASA ÜZERİNDE COK GUZEL BİR ÇALIŞMA YAPMISSINIZ ELLERİNİZE SAĞLIK TÜM HERŞEYİ BURDAN ACIKLAMASINI GÖRÜYORUZ.EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

  • Hatice çakmakçı
  • 31 Mayıs 2016
  Cevapla

  Paykasa cok guzelmis elinize saglık.

  • Gokhan
  • 31 Mayıs 2016
  Cevapla

  Burda gördüm satın aldim heryerde kullanabiliyorum yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

  • Cihat
  • 31 Mayıs 2016
  Cevapla

  Çalışma şekliniz gerçekten başarılı. Teşekkürler

  • Hakan Budak
  • 31 Mayıs 2016
  Cevapla

  Bu anlattığınız kıriterlere uyan site bulmak pek mümkün değil herkez hacklink spam vb. Çalışmalar yaparak geçici heycan yaşıyorlar.

 

Yorum Bırak