Google AdWords İstatistikler

3 Yorum

Reklamlarımızın kaç defa göründüğünü nekadar tıklandığını Google AdWords de en temel olarak görebiliyoruz. Bunu anahtar kelime başında veya gün olarak görebiliyoruz mümkün farklı grafiklerle karşılaştırmamız örneğin nekadar bütçe harcarken ne kadar tıklama alıyoruz veya kullanıcılar reklamlarımızı nekadar görüyor bunları görmemiz mümkün anahtar kelimenin yanında reklamla ilgilide bir takım istatislikler almamız mümkün reklam üzerinde hangi reklamların daha iyi performas gösterdiğini bu şekilde anlaybiliriz.
Tıklama oranı AdWords  için en önemli oranlardan birtanesi reklamlarımızın tıklama oranlarının yüksek olması son kullanıcıların daha fazla ilgi gösterdikleri anlamına gelir dolayısı ile buradan reklamlarımız ile ilgili problemleri tespit edip kullanıcıların daha çok ilgi göstereceği reklamları yazma yolunu seçebiliriz.
Google size gösterim payı daha genişkin raporlar sunar bunlarla ilgilide  AdWords kullandığınız notadada daha gelişmiş raporları  AdWords arabirimi üzerinden alabilirsiniz Google  AdWords’ün sağladığı hizmetler bunlarla sınırlı değil kullanmaya başladıkça çok daha farklı istatisliklere ulaşabilirsiniz.
Bütün bu detaylarla uğraşmak yerine Purofessiyonel bir  AdWords danışmanı ile iletişime geçerek işinizi çok daha kolaylaktırabilirsiniz.
Mehmet Ali Köse 

2005 yılından beri seo ve adwords konusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu alanda bir çok kurumsal firmayı üst sıralara çıkartarak müşteri potansiyeli sağladım. Google adwords iş ortağı sertifikam ve Türkiyede seo konusunda düzenlenen bir çok yarışmada derecem vardır.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
3 Yorum
  • Halim Öztürk
  • 17 Ekim 2011
  Cevapla

  Super yazi olmus. Tesekkur ederim.

  • Mehmet ali köse
  • 08 Ekim 2011
  Cevapla

  Kesinlikle haklısın arkadaşım bence yatırım yapmak için en doğru adres tv lere bilbortlara dünyanın parasını harcayarak tonla para harcatacağınıza doğru kitleye az masraf ile ulaşmanın en doğru yolu Google AdWords

  • kuzey güney izle
  • 22 Eylül 2011
  Cevapla

  yani diyoruz ki kısa yoldan başarı istiyorsanız. Elinizi cebinize atıp google amcaya para ödeyin ama zamanla kat kat fazlasını alacagınızı bilerek.

 

Yorum Bırak