Hizmetlerimiz

Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Seo Danışmanlığı Seo Danışmanlığı
Bildiğiniz gibi günümüzde internetin önemi büyük ve bu büyük internette kaybolmamız için en çok kullandığımız araç google arama motorudur. Google aramalarında en yukarıda çıkmak için sitenize en doğru optimizasyon hizmetini yaptırmanız sizin için bir artı olacaktır. Uzmanlarımız sitenizi detaylı bir şekilde inceliyor ve sizin için etkili kilit kelimeleri seçtikden sonra o kelimelerde sizi zirveye taşıyor.
Adwords Danışmanlığı Adwords Danışmanlığı
Google Adwords reklamları ile sitenizi 15 dakikada google aramlarında en üst sıraya yerleştiriyoruz ve hızlıca müşteri potansiyeline ulaşmanızı sağlıyoruz. Çogu firma Google’da yapılan aramalarda reklamının görüntülenmesini sağlayacak anahtar kelime seçimi konusunda bilincsiz oldugu icin çok yüksek bütçeli reklam bedelleri ödemektedir. Uzman ekinimiz siteniz için en uygun hedef kelimeleri seçerek en düşük bütçelere reklam vermenize yardımcı oluyor.
Seo Uyumlu Web Siteleri
Seo Uyumlu Web Siteleri
Herkes web sitesi yapabilir fakat herkes seo uyumlu web sitesi yapamaz. Günümüzde bir çok firma web tasarım hizmeti sunuyor fakat bu sitelerin bir çoğu seo uyumlu değil. Durum böyle olunca müşteri sitesini yaptırıyor fakat istediği verimi alarak müşteri potansiyeline ulaşamıyor. Biz hem sitenizi tasarlarken hemde seo uyumunu ayarlayarak seo uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Böylece google aramalarında kolayca üst sıralara tırmanabiliyorsunuz.
Sosyal Medya Danışmanlığı Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal ağlar ziyaretçi ve müşteri kullanımı açısından önem kazanmasıyla beraber çok popüler bir hale geldi. Popüler olmasının sebebi tamamen insanların kullanım sıklığı ve alışkanlık haline getirmesi sonucu oluştu. Firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yetmiyor. Aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif yer almaları, kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Sizin için sosyal medya altyapınızı oluşturuyor, sosyal medyada aktifleşmenizi sağlıyoruz.