Google Adwords Nedir ?

4 Yorum

Kullanıcılar Google Arama motorunda her hangi bir anahtar kelime aradıkları zaman sağ tarafta ve üst bölümde Google Adwords dediğimiz Google reklamları belirir aranan anahtar kelimeye göre irintili olarak oluşturulur Google Adwords kullandığınız zaman sadece ilgili kelimelerde kullanıcılar arama yaptığı zaman reklamlarınız görüntüleniz ve bu reklamlara kullanıcılar tıklayıp web sitenize geldiği zaman size bir maliyet oluşur sadece kullanıcıların reklamları görmesi size bir maliyet oluşturmaz Google Adwords daha çok ufak işletmeler için tasarlanmış bir üründür ilk başta bu şekilde başlayıp daha sonra geniş alanlara yayılmıştır örneğin çok ufak bütcelerle günlük 20 tl 50 tl haracayarak sizlerde Google Adwords de reklamlarınızı bizim aracılığımızla yayınlaya bilirsiniz.
Google Adwords‘de bütcenizi istediğiniz gibi yönetebiliriz örneğin günün belli sağatlerinde reklamlarınızın görüntülenmesini belli saatlerinde görüntülenmemesini sağlaya bilir farklı günlerde reklam yapabilir sitenizin kapalı olduğu günlerde reklamınızı durdurabiliriz Adwordsde reklamlar belli bir algoritmada sıralanır sadece bütce değil verdiğiniz reklamın kaliteside reklamınızın sıralamasında önemli bir yer teşkil eder örneğin daha büyük reklam verenden daha üst sıraya daha kaliteli bir reklam vererek çıkmanızı sağlayabiliriz.
Herkeze rahatlıkla Google Adwords reklamını dakikalar içinde oluşturulmasını sağlayabiliriz anahtar kelimelerin belirlenmesinden dakikalar sonra yayına girmesini sağlayabiliriz.

Google AdWords Sertifikalı Ortakları kimlerdir?

Google AdWords Sertifikalı Ortakları, AdWords hesaplarını yönetmekte olan veya yönetmek isteyen arama motoru pazarlamacıları (SEM), arama motoru optimize ediciler (SEO) ve pazarlama danışmanları gibi çevrimiçi pazarlama uzmanları, ajanslar ve diğer bireylerdir. Uzmanların, programa başarılı bir şekilde kaydolması ve etkin bir AdWords hesabına sahip olması gerekir. Ortaklar bu durumu elde etmek için zorlu aşamalardan geçmiştir. Sınavlarımızı geçmek bunlardan biridir ve AdWords’e ilişkin kapsamlı bilgi sahibi olduklarını gösterir.

Bu Yazı adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?hl=tr&answer=12272 bu sayfadan alınmıştır.
Bu Yazıda Belirildiği Gibi sertifikalı iş ortakları ile çalışmak herzaman firmalara + sağlamktadır işte bizim sertifikamız.
Google AdWords Sertifikası Bu belge çalıştığınız şirketin gerçekten sertifikalı olup olmadığını kanıtlayan belgedir.

2005 yılından beri seo ve adwords konusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu alanda bir çok kurumsal firmayı üst sıralara çıkartarak müşteri potansiyeli sağladım. Google adwords iş ortağı sertifikam ve Türkiyede seo konusunda düzenlenen bir çok yarışmada derecem vardır.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
4 Yorum
  • Canlisiir
  • 13 Eylül 2011
  Cevapla

  Ali bey size katiliyorum bunu denemek Fayda var bakalim hayirlisi denicem ne olucak

  • aLi
  • 01 Eylül 2011
  Cevapla

  İnternette okuduğuma göre Google’ın verdiği 100TL’lik ücretsiz adwords çeklerini kullananların web siteleri Google’de belli bir zamandan sonra düşüşe uğruyormuş. Bknz. : http://bit.ly/n1bIpW

  • aragorn
  • 29 Ağustos 2011
  Cevapla

  ben google adwords olayını bir türlü beceremedim. bazen bedava dağıtılan kuponlara rastlıyoruz ama bir türlü siteleri aktifleştiremiyoruz.

  • ret
  • 28 Ağustos 2011
  Cevapla

  bunu ögrenmem gerekiyordu teşekkür ederim :)

 

Yorum Bırak