İster kendiniz, isterseniz AdWords uzmanlarımızın desteği ile reklamlarınızı hazırlayın. Anahtar kelimelerinizi belirleyin.


Bütçenizi Belirleyin

Toplam reklam bütçenizi, günlük reklam harcamanızı belirleyin. Hedeflediğiniz ülke ve şehri seçin.

Google'a Reklam Verin

Nasıl kurulum ve hızlı ve verimli uygulanması ile ilgili ipuçları

Müşteriler Kazanın

Hepsi bu kadar.Şimdi yeni müşteriler kazanmanın keyfini Google AdWords ile yaşayın.

seo hizmetleri

Google Adwords Ajansı;

Müşterilerimiz işletme hedeflerine ulaşabilmesi için en iyi hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin Adwords hesaplarını günlük olarak takip ediyor düzenli olarak bütçe ve açık artıma tekliflerini maksimize ediyor, negatif anahtar kelimelerle kampanyalarınızın geri dönüşüm oranlarını yükseltiyoruz.

Neden Google Adwords?

Google AdWords ile verdiğiniz reklamlardaki her tıklanma, harcadığınız her kuruş ve aldığınız her gösterim istediğiniz an kontrol edilebilir ve reklamların performansı  %100 ölçülebilir.

Google AdWords’ün gelişmiş hedefleme seçenekleri sayesinde reklamlarınızı göstereceğiniz kitleyi tam olarak belirtebilir reklamlarınızın doğru kişilere gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Google AdWords reklamlarında sadece sonuçlar için ödeme yaparsınız. Google AdWords ile reklam gösterimi ücretsizdir. Sadece reklamlarınız tıklandığında ya da bir video izlendiğinde ödeme yapın.

Sizler için kişiye özel pazarlama stratejileri geliştiriyoruz ve bu sayede markanızın en iyi şekilde tanınmasını ve sağlam ilişkiler geliştirmenizi kolaylaştırıyorsunuz.

Google Adwords Arama Reklamları

Google AdWords arama reklamları ile Google’da üst sıralarda olun. Ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara arama yaptıkları anda ulaşın.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı ile marka imajınızı kuvvetlendirici görsel reklamlar verin. Türkiye’nin online nüfusunun %98’ine erişin.

Youtube Video Reklamlar

Türkiye’nin en fazla trafik alan 3. sitesi olan Youtube üzerinde video reklamlar verin. Video reklamlarınız sadece izlendiğinde ödeme yapın.

Arama Motoru Pazarlama Talep Formu

Seo Danışmanlığı Arama Motoru Pazarlama Çözümleri aboneliği başvurusu için kayıt formunu doldurunuz.