Lidyana.com Dikey E-Ticaret Girişimi

2 Yorum

Futbolcu kişiliği ile tanıdığımız  ‘Arda Turan ‘ Türkiye’de futbolcu olarak ilk internet yatırımcısı olarak’ta ilke imza attı. Lidyana.com’un güzel özelliklerinden biride Sina Afra ve  Nevzat Aydın gibi başarılı iş adamlarının’da bu projede yer almış olması projenin şimdiden başarılı olacağı hakkında sinyaller vermeye başladı takı/aksesuar alanında hizmet verecek olan kuruluş bugün resmen hayata girmiş bulunmakta.

Yatırımcılarından sağlanan toplam 2 milyon TL fonla kurulduğunu öğrendiğimiz şirketin resmi kayıtlardaki kuruluş sermayesi ise 100.000 TL. Şirkette İsmet Ömer Öztanık ve Göçe Kabatepe de ortaklar arasında. Hakan Baş ve Onur Kınay’ın kurucu ortakları oldukları şirketin bir de çok dikkat çeken “ünlü” bir yatırımcısı var…

Lidyana.com’un odaklanacağı alanlar için de girişimin 1000 TL altı takı, aksesuar ve bujiteri ürünlerine odaklanacağını, pırtalantaya odaklanmayı düşünmediklerini bildirdi.
Arda Turan ortak olduğu için Sinem Kobal’ın Lidyana.com ile çalışacağı bilgisini de yine Hakan Baş’dan aldık.
Henüz yayında olmayan Lidyana.com’un girişinde sitenin yapacağı işi net olarak açıkladığını düşündüğüm şu mesaj yer alıyor:

Dünyanın en seçkin takı ve aksesuar markaları ile size özel tasarımlar uygun fiyat ve hızlı teslimat ile lidyana.com’da. Sizi açılıştan önce haberdar edebilmemiz ve fırsatları herkesten önce yakalayabilmeniz için email adresinizi iletmeniz yeterli.

İlgi çekecek ve sektör için heyecanlı bir girişim olarak gördüğüm Lidyana.com’a Başarılar diliyoruz bu yatırımlar yeni yeni düşünce aşamasındaki yatırımlara örnek olmasını umut ediyoruz.

Henüz resmi kayıtlarda internette güncellenmeyen önemli bir bilgi de şirketin ortaklık yapısı.

Hakan Bahadır Baş %39,55
Arda Turan %10,60
Saffet Ulusoy %10,60
İsmail Öztanık %10,60
Akinon %10,60
Onur Kınay %6,50
Gökçe Kabatepe %5,55
Nevzat Aydın %2,00
Aydın Evren Özol %1,80
Oytun Özer %1,80
Deniz Gürbüz %1,00

2005 yılından beri seo ve adwords konusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu alanda bir çok kurumsal firmayı üst sıralara çıkartarak müşteri potansiyeli sağladım. Google adwords iş ortağı sertifikam ve Türkiyede seo konusunda düzenlenen bir çok yarışmada derecem vardır.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
2 Yorum
  • Mehmet Atılgan
  • 14 Ocak 2012
  Cevapla

  Lidyana.com Eleştirileri dikkate almiş görünüyor giriş sayfasının tasarımını değişmiş Şahsi görüşüm bir önceki tasarımdan çok daha iç açıcı olmuş diyebiliriz. Başarılar.

  • Ahmet DAG
  • 21 Aralık 2011
  Cevapla

  Bilgi için teşekkür ederim..

 

Yorum Bırak