Kurumsal Backlink

Kurumsal Backlink 2013 yılında alanında liderliği hedeflemiş ve yeniliklere açık web çözümleri geliştirme stratejileri barındıran bir yapıyla kuruldu.

Web tasarım hizmetleri yanı sıra, arama motoru optimizasyonu hizmetlerini de bünyesinde barındırmakta ve bu alanda hizmetler vermeye devam etmektedir.
Hizmet verirken oldukça hızlı biçimde üretimi hedeflemiş olan Kurumsal Backlink kurulduğu günden beri verdiği hizmetler ile alanında ne kadar kaliteli ve başarılı bir hizmet verdiğini tüm müşterilerine ispatlamıştır.

Çalıştığı her an biraz daha büyüyen ve gelişerek sektörün önemli kuruluşlarından biri olan Kurumsal Backlink müşteri memnuniyetini temel ilkesi edinmiş ve diğer kuruluşlara bu ilkesi doğrultusunda verdiği hizmetler ile örnek bir kuruluş niteliğine bürünmüştür.

Kurulduğu tarihten bu yana birçok web çözümleri hizmeti veren kurumu geride bırakarak lider kuruluşlar arasında adından söz ettiren ve sıkı bir rekabete giren Kurumsal Backlink çok kısa zamanda dünya klasmanında hizmet kalitesi sunarak sektöre yeni bir soluk ve bakış açısı kazandırmayı amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarına başlamıştır.