Lidyana.Com Açıldı

5 Yorum

19 Aralık, 2011 Hayata gireceğinin haberini verdiğimiz Lidyana.Com Lidyana.com ”Lidyana.com Dikey E-Ticaret Girişimi” 31 Ocak, 2012 Tarihi itibarı ile yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Türkiyenin en başarılı internet yatırımcılarının ortaklığı bulunan Lidyana Tasarımı ve özellikleri ile beklentilerimizi boşa çıkarmış görünmüyor. Gerek tasarım gerekse işleyiş olarak oldukça başarılı bir proje ortaya çıkmış gibi görünüyor.Burcu Esmersoy ve Sinem Kobal ve bir cok ünlünun  seçtiği takılar Lidyana.Com vitrinlerini süslüyor.Başarılı futbolcu Arda Turan, markafoni Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, Yemeksepeti Kurucusu Nevzat Aydın ile Peak Games ve Krombera Kurucu Ortağı Hakan Baş başta olmak üzere Türkiye’nin en başarılı internet girişimcileri Lidyana.com’da buluştu.

Lidyana
Lidyana

Mücevherleriyle ünlü Lidyalılardan esinlenilerek ismi konulan Lidyana.com, kullanıcılarına pek çok ünlü markanın takı ve aksesuarlarının yanı sıra kişiye özel tasarımlarını da özel bir alışveriş deneyimiyle sunuyor. Yaklaşık 2 milyon TL yatırımlakurulan Lidyana.com, Türkiye sınırları içerisinde herkesin bildiği ve kendi zevkine uygun ürünlere ulaşabildiği bir platform haline gelmeyi ve bir yıl içerisinde bölgesel düzeyde hizmet ağlarını genişletmeyi hedefliyor.

2000’den fazla farklı ürün barındıran ve her geçen gün yeni bir tasarımcı ve marka eklenen Lidyana.com kataloğu Merve Hasman’ın objektifinden çıktı. Sadece kadınları değil, erkekleri de hedefleyen sitede ürünlerin fiyat aralığı ise 15 TL ile 1.500 TL arasında değişiyor. Kadın aksesuar ve takılarının yanı sıra erkekler için kol düğmeleri, bileklikler, kolyeler ve kemerler de Lidyana.com’da yer alıyor. Satılan ürünleri bir iş günü içerisinde adrese teslim eden ve üründen memnun kalınmadığında ücretsiz geri gönderimle birlikte para iadesi yapan Lidyana.com, üründe herhangi bir deformasyon söz konusu olduğunda ise ücretsiz tamir sağlıyor.

Lidyana.com Takip edebileceğiniz adresler Facebok sayfası Lidyana.com Twitter sayfası.

Lidyana.com Ortaklar

2005 yılından beri seo ve adwords konusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu alanda bir çok kurumsal firmayı üst sıralara çıkartarak müşteri potansiyeli sağladım. Google adwords iş ortağı sertifikam ve Türkiyede seo konusunda düzenlenen bir çok yarışmada derecem vardır.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
5 Yorum
  • Mehmet Ali Köse
  • 28 Haziran 2012
  Cevapla

  Rus arama motoru Yandex’in yatırımcısı Ru-Net, geçtiğimiz şubat ayında faaliyete geçen online takı ve aksesuar sitesi lidyana.com’a 6 milyon TL yatırım yaptı.

  Arda Turan’ın da ortakları arasında bulunduğu lidyana.com, 3 ayda 10 kat değerlendi. Geçtiğimiz şubat ayında hayata geçen lidyana.com, Rusya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da toplamda 30 yatırımı olan Ru-Net’ten aldığı yatırımla online takı ve aksesuar alanında pazar lideri olmayı hedefledi.

  10 şirketten talep

  Yeni kurulduğu halde, geçtiğimiz dönemde 10’dan fazla yabancı fondan talep geldiğini belirten lidyana.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Hakan Baş, “Mart ayında, lidyana.com henüz 2 aylıkken başlayan görüşmelerde teknoloji ve internet yatırımında dev olan Ru-Net, Türkiye’deki pazar potansiyelinin yanı sıra sitenin performansını beğendiğini bizimle paylaştı. Kurulduğumuz günden beri yerli ve yabancı 10’dan fazla yabancı fondan talep geldi. Hepsiyle görüştük en fazla katma değeri sağlayacağını düşündüğümüz yatırımcıyı seçtik. Türkiye e-ticaret sektöründe gösterdiği başarılı performans dünyadaki yatırımcıların da dikkatini çekti” dedi.

  Benzer eğilimler gördük

  Ru-Net’in adına süreci yöneten şirketin Türkiye sorumlusu Murat Biçer, şu değerlendirmeyi yaptı: “Doğu Avrupa ve Batı Asya’yı göz önüne aldığımızda, en çok umut vaat eden pazar online Türk perakendeciliği. Bu önemli büyümenin en başında da Türkiye’deki 35 milyon internet kullanıcısının yüzde 45’lik kullanım oranı yer alıyor. Yapı olarak da Türkiye’deki online perakendecilik Rusya’dakine benziyor. Moda markalarına olan talep ve tüketici davranışları ise neredeyse aynı. Takı ve aksesuar alanındaki yüksek marj bizim için oldukça ilgi çekici.”

  • webmaster
  • 11 Şubat 2012
  Cevapla

  teşekkürler bilgilendirme için hayırlı olsun

 1. Cevapla

  Lidyana.com bu alandaki bir eksikliği doldurdu. Çok güzel çalışmalar yapacaklarını yakında göreceğiz sanırım. Kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

  • ümit köse
  • 31 Ocak 2012
  Cevapla

  Projenin içeriğinden çok projenin yatırımcıları daha çok dikkatimi çekti , çünkü proje yatırımcıları bundan önce yapmış oldukları projeler türkiyede ve dünyada parmakla gösterilecek cinsten olduğundan kesinlikle başarılı olacaklarına inanıyorum.

  • alper
  • 31 Ocak 2012
  Cevapla

  vatana millete hayırlı uğurlu olsun hiç olmazsa çapulcular iş yapmamış olur

 

Yorum Bırak