SEO Uzmanı

1 Yorum

Seo Uzmanı nedir ve ne iş yapar. Seo uzmanı web sitenizi arama motorlarına uygun hale getirerek rakiplerinizin arasından sıyrılarak hak ettiğiniz yere ulaşmanızı sağlar.
Seo Uzmanı Ne tür çalışmalar Yapar. Seo uzmanı site içeriğinizi inceleyerek marketing’e uygun hale getirir site içi optimizasyon dışında site dışı sosyal medya ve ilgili mecralarda gerekli çalışmaları yaparak sizin hedef kitlenize ulaşabilmeniz adına gerekli bütün çalışmaları yapar.

Başarılı bir seo uzmanı nasıl anlaşılır. Yeni tanıştığınız bir seo uzmanı ile çalışmadan önce çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Çünkü günümüzde seo danışmanlığı hizmeti veren yada verdiğini iddia eden kişilerin oldukça armasın dır. Bunun yanında bilinçsiz seo uzmanı bazen faydadan çok dönüşü olmayan zararlar da getire bilir sitenizin bütün aramalardan silinmesi yada sitenizin ceza alması gibi pek çok dönüşü olmayan sorunlara sizi baş başa bırakabilir.

İnternet üzerinden ürün satmak, pazarlama yapmak veya tanıtıma yönelik bir siteyi arama sonuçlarında görünür yapmanın en iyi yolu SEO uzmanı ile çalışmaktır.

SeoDanismanligi.Com Olarak.

Sadece kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz

Genel olarak periyodik seo danışmanlığını tercih etmekteyiz

Hile ile değil profesyonel anlamda müdahaleler yaparız

Başvuru Formu

[contact-form 1 “İletişim formu 1”]

SEO Uzamanına sorulması gereken en önemli soru şu dur ‘SEO veSeo Danışmanlığı sözcüğünde kaçıncı sıradasın. Bu soruya alacağınız cevap sizin için çok önemlidir kendini sıralamalarda zirveye çıkarmayı başaramayan bir firma sizi nasıl zirveye taşısın.

SEO Uzamanı

SEO Uzamanı

2005 yılından beri seo ve adwords konusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu alanda bir çok kurumsal firmayı üst sıralara çıkartarak müşteri potansiyeli sağladım. Google adwords iş ortağı sertifikam ve Türkiyede seo konusunda düzenlenen bir çok yarışmada derecem vardır.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
1 Yorum
  1. Cevapla

    Seo uzmanı, seo çalışma süreci boyunca, tüm seo aşamalarını yöneten bu konudaki uzman kişidir. Seo aşamaları, piyasa ve rakip değerlendirmesi, site analizi, tanıtım ve backlink alım aşamaları ve zamanlaması, raporlama gibi aşamalardır. Seo uzmanı, tüm bu aşamaların takibini, değerlendirmesini ve uygun noktalarda yapılması gereken stratejilere karar veren, çalışmaların etkisini tahmin edebilen kişidir.

    Seo Uzmanlarının çalışma şekli, Freelance, Tam Zamanlı, part-time veya şirket yönetimi olarak gerçekleşebilmektedir. Aşağıda Türkiye’de seo sektörü içerisinde çalışan tüm seo uzmanlarına yer vermeye çalıştık.

    Referansları ve çalışmaları incelenerek hazırlanan Seo Uzmanı listesi aşağıdaki gibidir. Seo uzmanlarına iyi bir inceleme ve referans araştırması yapmadan itibar etmeyiniz.

 

Yorum Bırak