Web Design Services

% 100 SEO UYUMLU WEB TASARIM & YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

SEO araçlarına hakim, konusunda uzman yazılım ekibimiz ile %100 SEO uyumlu web tasarım ve web yazılım  kodlamaları ile rakiplerinizin önünde olun.

 

Web Tasarım

Web tasarım Çözümlerimiz; Müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknoloji donanımlı çalışmalardan oluşur.

E-Ticaret

E-Ticaret Çözümlerimiz; Müşterilerimizin hizmet veya ürün satış taleplerine özel profesyonel çözümler sunarak perakende(b2c) ve/veya toptan(b2b) satışa yönelik tasarım, yazılım ve danışmanlık hizmetini kapsamaktadır.

Kurumsal Logo Tasarım

Responsive Web Tasarım

Mobil Uygulama Tasarım

HTML5 sadeliği

Son yıllarda yapılan bir araştırmaya göre sitelerin yaklaşık %34'ünün HTML5'e dönüştürüldüğü kanıtlanmıştır. HTML5 etiketleri ile sayfa hiyerarşisini daha düzenli ve daha az kod kullanarak yazmamıza yardımcı oluyor. Bu sayede güncel tarayıcılarda stabil bir şekilde çalışmaktadır.

CSS3 kolaylığı

CSS3 sayesinde web uygulamalarınız ve siteleriniz daha çekici ve şık olabilecek. CSS3 ile websitelerinizin çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlayabileceği Web 3.0 olarak adlandırılan duyarlı websiteleri tasarlamamız artık mümkün. Güncel tarayıcıların tümü web dünyasına CSS3'ün getirdiği yenilikleri desteklemektedir.

Responsive Web Tasarım

Web site tasarımlarınız her ekran büyüklüğüne ve formatına uyacak şekilde tasarlanması şirketinize mobil pazarlamada önemli bir fayda sağlar. Web siteleri mobil ile uyumlu olmayan şirketlerin pazarlama oranlarında düşüş yaşanmakta, aynı zamanda rekabet halinde olduğu şirketlere karşı da güç kaybetmektedir. Danışmanlığımız profesyonel tasarım ekibi mobil trafik sağlayan en uygun mobil uyumlu site tasarımını şirketiniz için sunar.

900+

MUTLU MÜŞTERİ

400+

SEO ÇALIŞMASI

7000

HEDEF KELİME

500+

WEB PROJESİ

1000

CEVAPLANMIŞ MAİL

360+

KAHVE İÇTİK

SEO Danışmanlığımız sadece SEO hizmetlerinde uzman değil, aynı zamanda web tasarımda da profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Sizin için hazırladığımız tasarımlar SEO ile uyumlu olup, sitenizin hızlı açılmasını sağlar bu da sitenizin itibarını artırır.

Mevcut Projeler

Tüm Projeler

İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler

Seo & Sem, Web Tasarım ve Yazılım  İhtiyaçlarınız İçin Hızlı, Pratik, Akıllı, Etkili, Ekonomik Çözümler

Müşteri Görüşleri

Tüm Görüşler