MEXC Borsası Güvenilir Mi? Ödüllü Borsanın Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Yorum Yok

Bulunduğumuz yüzyılın olmazsa olmazı kripto dünyasının yatırım aracıları kripto borsalarından MEXC Borsasından bahsedeceğiz. Sektörde oldukça fazla sayıda kripto borsası vardır fakat her kullanıcı gibi bizler de birçok sorumuza cevap arıyoruz.

“Asya’daki En İyi Kripto Borsası” ödülü alan şirketin geçmişi ve geleceği hakkında bilgi edinmek güven verecektir. Bu yazımızda kafanızdaki soru işaretlerini cevaplandırmayı hedefliyoruz.

MEXC Borsası, kripto para piyasası ile ilgilenenlerin talep gösterdiği bir borsadır.

MEXC’e Komisyon İndirimi ile Kayıt Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

MEXC Borsası Nedir?

MEXC, MEXC Global adıyla da bilinen profesyonel bir kripto para borsasıdır. 2018 yılında kurulan MEXC, platform genelinde kolay ve verimli işlemlerle yüksek performanslı bir borsa olmaya odaklanmıştır.

Sadece bu değil, aynı zamanda MEXC Global, arkasında çalışan ekibin en başından beri gelişim halinde olduklarını ve blockchain teknolojisinin nihai öncüleri olduğunu iddia ediyor.

2018 yılında temeli atılmıs MEXC borsası 70’den fazla ülkeden hizmet vermektedir. Üye sayısı 6 milyondan fazladır.

Dünya’nın en çok tercih edilen altcoin borsası olmayan hedefleyen MEXC 200’den fazla kripto varlığı desteklemektedir.

mexc_global

MEXC Global, hizmetlerini farklı ülkelerde sunmak için resmi lisansları aldıkları için neredeyse tüm dünyada mevcuttur. Bu ülkeler arasında Avustralya , Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri de bulunmaktadır .

Borsa, müşterilerine dijital varlıkların hemen ticaretini yapabilmeleri, satın alabilmeleri ve satabilmeleri için çeşitli seçenekler sunar. Mükemmel bir müşteri destek ekibinin mevcudiyeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını görebilirsiniz.

 •  • Web Adresi: www.mexc.com 
 •  • Ana konum: Mahé,  Seyşeller
 •  • Kripto para birimleri:  MEXC, BTC, ETH, EOS, BCH, LTC ve 1.520+ daha fazlası
 •  • Fiat Para Birimleri:  USD, TWD, AED, PHP, AUD, JPY, CAD, EUR ve daha fazlası
 •  • Para Yatırma Yöntemleri:  Visa/Mastercard, Banka Kartları, Banka Havalesi, Apple Pay, Google Pay, Cryptocurrency
 •  • Depozito Ücretleri:  Değişir
 •  • İşlem Ücretleri:  Spot: %0,2, Vadeli İşlemler: %0,02/0,06 (Yapıcı/Alıcı)
 •  • Mobil uygulama:  Android, iOS ve Windows için

MEXC Hakkında Genel DüşüncelerimMEXC_POSTER_1

Sonuç olarak, MEXC, her tür tüccar ve yatırımcı için oldukça sağlam bir platformdur. Kripto borsalarında yeni olup olmamanız veya yıllardır ticaret yapıyor olmanız önemli değil.

Özellikleri ve seçenekleri açısından MEXC’yi oldukça umut verici bulacaksınız. Spesifik olmak gerekirse, bunlar bu borsa hakkında en çok sevdiğim ilk 3 şey:

1)  Çok çeşitli 1.520+ kripto para birimi:   İyi bir kripto platformu, kullanıcıları için tonlarca kripto varlığına sahip olmalıdır ve MEXC bu gereksinimi oldukça parlak bir şekilde yerine getirir.

1.520’den fazla kripto varlığı desteği ile kullanıcılar paralarını istedikleri gibi takas edebilir veya yatırım yapabilir. Tonlarca ticaret çifti var, bu yüzden seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz olacak.

2)  Çeşitli ticaret piyasaları:   MEXC sadece spot ticaret ve marj ticareti sunmaz, aynı zamanda vadeli işlem piyasası ve ETF endekslerine de sahiptir. Kaldıraç ticareti ile ilgileniyorsanız, seçtiğiniz token üzerinde 125 kata kadar kaldıraca erişmek için MEXC vadeli işlem piyasasına gidebilirsiniz. Hızlı ve verimli çizelgeler, deneyiminizi daha da iyi ve sorunsuz hale getirecektir.

3)  Müşteri destek ekibi:  Çok dilli destek, muhtemelen MEXC’nin kullanıcılarının sorunlarını hızlı ve verimli bir şekilde çözebilmesinin nedenlerinden biridir. Ayrıca sorularınızı yanıtlamak ve bir çözüm bulmak için canlı temsilciler de var. Onlara kısa bir e-posta gönderebilir ve birkaç saat içerisinde sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

10 dili destekleyen web sitesi ile birçok yatırımcıya hitap etmektedir.

MEXC’yi geliştirecek küçük bir özellik, hızlı satın alma seçeneklerine daha fazla kripto varlığı dahil etmek veya iki farklı coin arasında hızlı takas seçeneğini dahil etmektir. Ancak buna rağmen, MEXC, tüccarlar için birçok seçeneğe sahip mükemmel bir kripto ticaret platformudur.

mexc_global

MEXC’nin Temel Özellikleri ve Avantajlarımexc_global_borsası

Yatırım faaliyetleriyle birlikte birçok özellik ve ticaret seçeneğinin varlığı nedeniyle, MEXC kesinlikle kullanıcılarına sunacak çok şeye sahiptir. MEXC ile ticaret yapmanın temel faydalarını öğrenmek için aşağıya göz atabilirsiniz.

MEXC’nin Olumsuzlukları ve Dezavantajları

MEXC, kullanıcılarına sunmak için mümkün olan en iyi seçeneklerden bazılarına sahip olsa da, iyileştirmelerin yapılabileceği birkaç alana da sahiptir. Bunların ne olduğunu merak ediyorsanız aşağıya bir göz atın.

MEXC Hangi Hizmetleri Sunuyor?mexc_global_borsa

MEXC’nin gerçekte nasıl çalıştığını ve sundukları hizmetlerin neler olduğunu anlamak için aşağıya göz atabilirsiniz. Bu aynı zamanda platformun sizin için iyi olup olmadığını veya tercihlerinize göre başka bir uygun seçenek aramanız gerekip gerekmediğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

◙ Hızlı kripto alım satımı:   Zamanınız kısıtlıysa, görevleri hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak istersiniz. MEXC’nin hızlı alım satım özelliği sayesinde kripto işlemlerinizi saniyeler içerisinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bu özelliğe, platformun üst menüsünden tüm kullanıcılar tarafından kolayca erişilebilir. Özelliğe tıkladığınız anda, seçebileceğiniz fiat para birimleri ve kripto varlıklarının listesi size sunulacaktır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için tercih ettiğiniz ödeme yöntemini de seçebilirsiniz.

◙ 1.520’den fazla kripto para birimi mevcut:   Yatırımcıların ve tüccarların kripto borsası seçerken dikkate alması gereken en önemli noktalardan biri, mevcut varlıkların çeşitliliğidir.

MEXC ile yatırımcılara ve tüccarlara tonlarca kripto para birimi ve ticaret çifti sundukları için bu faktör hakkında endişelenmenize gerek yok. Spesifik olmak gerekirse, 1.520’den fazla kripto para birimi ve 2.110’dan fazla ticaret çifti bulabilirsiniz – herhangi bir kripto borsasının çoğu.

Seçim yapmakta zorlanıyorsunuz, bu yüzden istediğiniz gibi ticaret yapmak, satın almak veya satmak size kalmış. Mevcut varlıkların uzun listesinde gezinebilir ve hangisini beğendiğinize karar verebilir veya isterseniz belirli bir kripto parayı arayabilirsiniz.

MEXC’de en popüler ve abartılı olanlardan pek çoğunun duymadığı yeni projelere kadar çok sayıda kripto para birimi mevcuttur. Paranızın büyük bir kısmını yatırmadan önce tüm seçimlerinizi ve kararlarınızı değerlendirmek iyi bir fikirdir.

◙ Android, iOS ve Windows kullanıcıları için mevcut  uygulamalar: Bir kripto ticaret platformu için özel uygulamalara sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir.

Genellikle daha hızlı, daha verimli ve sorun yaratmadan üstün uyumluluk sağlamak için farklı platformlar için özel olarak geliştirilmiştir. Kayıtlı bir MEXC kullanıcısıysanız Android, iOS ve Windows cihazları için uygulamalarına erişebilirsiniz. Kısıtlama olmadan sorunsuz bir deneyim sağlamak için hemen hemen tüm özellikler her platformda mevcuttur.

Uygulamaları buradan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. 


◙ En başarılı yatırımcıları kopyalayabilmeniz için Copy Trading: 
MEXC, kullanıcıların takip etmeyi seçtikleri kişilerin alım satımlarını tam olarak otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan Copy Trading  adlı bir özelliğe sahiptir.
Bu, henüz ticaret konusunda deneyimli olmayan ve rehberliğe ihtiyaç duyan yeni başlayanlar için harika bir seçenektir. Ticaret yapmayı bilen, ancak piyasayı incelemeye ve teknik analiz yapmaya vakti olmayanlar için de çok faydalıdır.
Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, en iyi yatırımcıları ROI, Toplam Kâr ve Zarar, Kazanma Oranı, Toplam Özkaynak veya Takipçi Sayısına göre sıralayabilirsiniz.
Kopyalamak istediğiniz birini kesinlikle bulabileceksiniz ve arkadaşınız geçmişte başarılı bir tüccar kopyalamışsa, size sadece adını söyleyebilir ve arama alanında onu arayabilirsiniz.
mexc_copy_trade
◙ Birkaç ticaret piyasası mevcuttur:  MEXC  sadece  çok çeşitli kripto para birimlerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ileri düzey kripto tüccarlarının sevdiği çeşitli pazarlar da sunar.
MEXC, ETF endekslerini, ETF marj ticaretini ve vadeli işlem ticaretini içeren spot ticaret, marj ticareti ve türev alım satım işlemlerine sahiptir. Bu seçeneklerin tümü tek bir yerde mevcuttur ve herhangi bir MEXC kullanıcısı tarafından erişilebilir.
En iyi yanı, çok sayıda alım satım çiftinin mevcut olmasıdır, bu nedenle kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir şey bulacaksınız. Tüccarlar grafiklere erişebilir, hareketleri değerlendirebilir, ortak uygulamaları uygulayabilir, tekniklerini uygulayabilir ve ardından emirlerine devam edebilir.
mexc_borsalar
◙ 125 kata kadar kaldıraçla işlem yapın:  Özellikle para sıkıntısı çekiyorsanız ancak piyasada güçlü bir riske sahip olmak istiyorsanız, kaldıraç ticareti sizin için en iyi sonucu verir.
Kaldıraç ticareti, yatırımcıların pozisyon veya anlaşma açmak için kullandıkları platformdan borç para almalarına izin verir. MEXC’de kaldıraç limiti 125x’tir ve bu, diğer kripto borsalarının çoğuna kıyasla çok cömerttir.
Yararlı olduğu kadar, kaldıraç ticaretinin de bir dezavantajı olduğunu ve açık işlemleriniz yanlış yöne giderse paranızı çok hızlı bir şekilde kaybedebileceğinizi unutmayın. Çok deneyimli değilseniz kaldıraç ticaretini önermiyoruz.
mexc_borsası_grafik
◙ Süper hızlı ve doğru çizelgeler:  Yavaş ve yanlış çizelgeler, piyasanın yanlış değerlendirilmesi nedeniyle yatırımcıların para kaybetmesine neden olabilir. MEXC ile ilgili iyi olan şey, ticaret çizelgelerinin doğru ve kesin hareketlerle mevcut en hızlılar arasında olmasıdır.
Sadece bu da değil, can sıkıcı yükleme süreleri olmadan hızlı bir şekilde açılacak şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir işlem çiftini veya varlığı seçebilirsiniz ve işlem tablosu, değerlendirmeniz ve özelleştirmeniz için saniyeler içinde açılır.
Tüccarların çizelgelerin farklı zaman damgalarını seçmesi, mumları değiştirmesi, farklı ana endeksler ve alt endeksler seçmesi, tüm grafiği genişletmesi ve diğer özellikleri kullanması da mümkündür.

◙ Birkaç kripto para birimi için staking yapılabilir: Herkes pasif gelir fikrini sever ve MEXC ile siz de stake yoluyla bunun tadını çıkarabilirsiniz. Hangi varlıkların stake için uygun olduğunu ve bunlardan ne kadar kazanabileceğinizi görmek için stake bölümüne göz atabilirsiniz.

Esnek ve kilitli stake seçenekleri vardır ve BTC, ETH ve DOT gibi popüler kripto para birimlerini bulacaksınız.Kazançlara gelince, faiz oranı piyasa koşullarına ve anlaşmaya bağlı olarak değişebilir.

Bazı yeni jetonlarda, inanılmaz yüksek bir oran olan %68’e kadar APY kazanabilirsiniz. Çoğu jetonda, APY’niz %10’un altında olacaktır, bu da önemli miktarda tutarsanız hala iyi bir orandır.

mexc_staking

◙ Para yatırma ve çekme yöntemleri yelpazesi: MEXC’nin kullanıcılarına sunduğu para yatırma yöntemlerinden bahsedecek olursak, kullanıcılarına çeşitlilik sunmak için farklı üçüncü taraf tüccarlarla ortaklık kurmuşlardır.

Kullanıcılar Visa, Mastercard ve Banka Havalesi gibi en popüler ödeme yöntemlerinin yanı sıra Apple Pay veya Google Pay aracılığıyla doğrudan kripto para satın alma seçeneğine de sahiptir.

İtibari ödeme seçeneklerinin yaşadığınız ülkeye göre değişebileceğini unutmamak önemlidir. Kripto para yatırma işlemlerine gelince, nerede yaşıyor olursanız olun tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Kripto para çekme işlemleri doğrudan MEXC platformu üzerinden yapılabilir. Fiat para çekme işlemleri desteklenmez, ancak kripto paranızı fiat karşılığında satmak için P2P ticaretini kullanabilirsiniz.

mexc_p2p

◙ Çok dilli desteğe sahip birinci sınıf müşteri destek merkezi:  Memnun müşterilere sahip olmayan bir işletme veya kuruluş sürdürülebilir olmayacaktır. Aynı senaryo kripto endüstrisine de uygulanabilir veya birçok kullanıcının henüz anlamadığı karmaşıklık ve özellikler nedeniyle daha da önemli olabilir.

MEXC’nin yardım merkezinden bahsedecek olursak, kullanıcılarının seçebileceği farklı iletişim modları vardır. Canlı sohbet seçenekleriyle gidebilir veya yanıt almak için bir bilet açabilirsiniz. Üstüne üstlük, yardım merkezleri, farklı uluslardan kullanıcıların yardıma kolayca erişebilmeleri için çok dilli destek sunar.

 

◙ Kolay kayıt ile sorunsuz platform: MEXC’nin genel arayüzünün kullanımı oldukça kolay ve basittir. Hesabınıza, fonlarınıza veya alım satım/yatırım faaliyetlerine erişme sürecinde herhangi bir komplikasyon yoktur. Her seçenek, web sitesinin üst menüsünde listelenmiştir ve mevcut seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Hesabınızı ilk kez açıyorsanız, uzun bir kayıt sürecinden geçmeniz gerekmez. Hesabınızı doğrulamak için yalnızca e-posta adresinize ihtiyacınız var ve gitmeye hazırsınız. Para yatırıp ticarete başladığınızda, kendi güvenliğiniz için bazı resmi belgeler sunmanız gerekebilir.

◙ Ekstra kazanç için çeşitli programlar mevcuttur:   MEXC’de pasif olarak kazanabileceğiniz veya diğer avantajlardan yararlanabileceğiniz tek seçenek stake etmek değildir. Fazla bir şey yapmadan ekstra dolar kazanmanıza yardımcı olabilecek başka programları da var.

Örneğin, havuzlara bağlanabileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz bir MX-Defi merkezi var. Ayrıca M-Day’de MEXC’de ücretsiz air-drop kazanabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca açık artırma yoluyla ödüller kazanabilirler. Açık artırmaların her zaman mevcut olmadığını ve katılmak için onlara göz kulak olmanız gerektiğini unutmayın.

mexc_kazanc

MEXC Hakkında Sevmediğim Şey

MEXC harika bir kripto borsasıdır ancak bazı kullanıcılara uymayabilecek birkaç şeyle birlikte gelir. Aşağıdakiler, devam etmeden önce aklınızda tutabileceğiniz birkaç MEXC olumsuzluğudur.

◙ Hızlı satın almak için çok sınırlı kripto para birimleri mevcut: Aceleniz varsa ve piyasalarda sipariş vermek için zamanınız yoksa, hızlı satın alma seçeneği bir nimettir. Ancak, MEXC’de coğrafi bölgenize bağlı olarak erişebileceğiniz sınırlı sayıda coin vardır.

Hızlı alımda bulunmayan bir coin satın almak istiyorsanız, önce hızlı alım bölümünden uygun bir kripto para birimi satın almanız ve ardından istediğiniz ile takas etmeniz gerekecektir.

◙ Fiat para çekme işlemi yok: MEXC özel bir kripto ticaret platformu olduğundan, fiat para birimlerinizi borsadan çekemezsiniz. Bunu yapmak isterseniz, kriptonuzu ülkenizde fiat para çekme işlemlerini kabul eden başka bir borsaya aktarmanız gerekecektir.

MEXC Ücretleri

MEXC Depozito Ücretleri

MEXC, hesaplarına kripto para yatırırken kullanıcılarından ücret almaz. Fiat para yatırma işlemleri desteklenmez, ancak kullanıcılar doğrudan kripto satın almak için fiat kullanabilir.

Ücret, üçüncü taraf tüccarların ne tahsil etmeye karar verdiğine bağlı olacak, ancak %3-5 civarında olacak. Ödemeniz gereken ücreti tam olarak bilmek istiyorsanız, belirli bir fiat ödeme yöntemini seçerek bunu kontrol edebilirsiniz.

MEKSİ Ticaret Ücreti

MEXC, hem üreticiler hem de alıcılar için %0,2’lik sabit bir spot işlem ücretine sahiptir. Vadeli işlem ticareti için, yapıcılar için sadece %0.02 ve alıcılar için %0.06’dır.

MEXC Fiat Para Çekme Ücretleri

Fiat para çekme işlemleri MEXC’de desteklenmez. Ancak, fiat para birimi içinmexc_global satmak istediğiniz bazı kriptolarınız varsa, bunu P2P (eşler arası) pazarında yapabilirsiniz.

Orada işlem yapmak için herhangi bir ücret yoktur ve kripto para biriminiz için alacağınız fiyat, istekli bir alıcı bulup bulmamanıza bağlı olacaktır.

MEXC Kripto Para Çekme Ücretleri

Kripto paraların çekilmesi söz konusu olduğunda, MEXC her varlık için farklı bir ücret talep eder. Bazı kripto para birimlerini çekmekte serbestken, bazılarında onları çekmek için ödemeniz gereken belirli bir miktar vardır.

MEXC ücret sayfasında, her bir coin için para çekme ücretlerini bulabileceğiniz bir kripto para çekme ücreti tablosu bulunmaktadır.

MEXC’nin Artıları ve Eksileri

Artıları

 • 1.520’den fazla kripto para birimi mevcut
 • Birkaç farklı ticaret piyasası
 • Birkaç kripto para biriminde kullanılabilir staking
 • 125x’e kadar kaldıraç ticareti desteklenir
 • Android kullanıcıları için mobil uygulama

Eksileri

 • MEXC’den fiat para birimi çekilemez
 • Hızlı satın alma için çok sınırlı sayıda kripto para birimi mevcuttur

Sonuç

MEXC, hizmetlerini ABD dahil neredeyse tüm büyük ülkelere sunan dünya çapında bir kripto borsasıdır. 1.520’den fazla kripto para biriminin mevcudiyeti nedeniyle, MEXC birçok tüccar ve yatırımcıyı cezbetmektedir.

Kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile acemi veya amatör kullanıcılara her şeyi keşfetmeleri ve başlamaları için uygun bir deneyim sunarlar.

Genel olarak, MEXC, profesyonel ticaret ve geniş yatırım seçenekleri için sabırsızlanan herhangi bir tüccar için mükemmel bir seçim olabilir.

SIK Sorulan Sorular;

MEXC Borsası Hangi Ülkenin?

Uzun süredir kripto para borsasında yer alan MEXC borsası Çin borsası olarak bilinir fakat merkezi Doğu Afrika’dadır. Şirketin hangi ülkeye ait olduğundan ziyade nerede olduğu hakkında bilgi verebiliriz.

▪ MEXC CEO’su Kimdir?

Merkezi Seyşeller’de olan şirketin CEO’su John Chen’dir. Şirketin çalışanlarının çoğu Singapur’dadır.

Ekip çalışanlarının büyük kısmı Avrupa, Amerika ve Japonya gibi ülkelerdeki gelişmiş şirketlerden gelmektedir. CEO John Chen, birlikte çalıştığı ekibe güvendiğini ve blockchain teknolojisinin gözde çalışanlar arasında yer aldığını iddia ediyor.

▪ MEXC Yasal mı?

MEXC, güvenli ve yasal bir kripto borsasıdır ve birkaç yıldır piyasadadır. Ayrıca geçmişte herhangi bir ihlal veya güvenlik endişesi olmaması, kullanıcıları için daha da güvenli hale getirdi.

▪ MEXC Davet Kodu Nasıl Bulabilirim?

MEXC borsasına davet kodu ile katılmanız durumunda komisyonlardan indirim kazanabilirsiniz. Referans kodu ve davet kodu aynı işlemi ifade eder.

1VGQB davet kodu ile %10 komisyonlu işlem yapabilirsiniz. Komisyonunuza tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

▪ MEXC – Binance Arasında Transfer Yapabilir miyim?

MEXC’den Binance ve diğer tüm kripto para borsa hesaplarınıza rahatlıkla transfer gerçekleştirebilirsiniz.

▪ MEXC Exchange ile MEXC Borsası arasındaki fark nedir?

MEXC Exchanfe ve MEXC Borsası aynı kripto para platformunu ifade eder. Biri borsanın ingilizce biri türkçe halini ifade eder.

▪ MEXC Lisansı Var mı?

Dünyanın birçok konumundaki kripto para yatırımcılarına hizmet veren MEXC Global, yasal olarak Türkiye’de de hizmet vermektedir. Türkiye’de ofisi bulunmayan MEXC, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun biçimde hizmet vermektedir.

Amerika’dan lisans alan 4. şirket olan MEXC Kanada, Estonya, Avustralya gibi gelişmiş ülkelerin mali düzenleyileri MSB ve MTR’den değerli lisanslara sahiptir.

MEXC borsası Kore ve Singapur gibi gözde ülkelerde bağımsız sunuculara sahiptir.

▪ Türk Vatandaşları MEXC kullanabilir mi?

Evet, MEXC Türk kullanıcılarının kullanımına açıktır. Türkiye’den iseniz, herhangi bir kısıtlama olmaksızın kolayca bir hesap oluşturabilir ve ticarete veya yatırıma başlayabilirsiniz.

▪ MEXC Güvenilir mi?

Güvenilirlik açısından, atmış oldukları güvenlik adımları nedeniyle MEXC oldukça iyidir. Ayrıca, hesaplarını daha da fazla korumak için kullanıcılarını 2 faktörlü yetkilendirme, kimlik avına karşı koruma kodları ve telefon numaraları kullanmaya teşvik ediyorlar.

Şirketin teknik ekibi platformu yüksek teknolojilere sahip bir risk kontrol sistemi ile güvende tutuyor.

MEXC’in Bybit ile iş birliği halinde olması da yatırımcıların güven duygusunu beslemiştir.

▪ MEXC Kapanır mı?

İşlem hacmi referans alındığında MEXC’i, coinmarketcap verileri listesine göre 3. sırada görüntülüyoruz. Dünyaya hizmet veren diğer birçok kripto para borsalarını da dikkate aldığımızda MEXC daha geç kurulmuş olmasına rağmen aradaki farkı kapatmış bir borsadır. Süreç içerisinde işlem hacmini yükseltmeyi başarmıştır.

mexc_islem_hacim

▪ MEXC Borsası Şikayetleri Çok mu?

MEXC borsasının çok şikayet almadığı bilinmektedir çünkü direkt müşteri ve yatırımcı çıkarları doğrultusunda hizmet verirler ve kullanıcılarını mutlu etmeyi amaçlarlar. Devletlerin uyguladığı yasal prosedürlerin yarattığı bazı yavaşlamalar dışında şirketin şikayet edilen bir hareketi yoktur.

▪ Kullanıcıların MEXC Borsası Hakkında Yorumları Nasıldır?

MEXC güvenli ve işlem hacmi büyük bir borsadır. Yatırımcı ve kullanıcılarını web sitesiyle, akıllı telefon uygulamalarıyla, avantajlarıyla her zaman memnun etmeyi hedeflemektedir ve mutlu geri dönüşleri kullanıcıları tarafından almaktadır.

MEXC İletişim Adresleri ve Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Ben bilgisayar mühendisliği mezunu olan ve şimdi SEO Mühendisi olarak uzmanlaşan Neslihan. Eğitimim sırasında JS, HTML, CSS, PHP ve Laravel gibi dilleri öğrendim. Mühendislik becerilerimi SEO uzmanlığıyla birleştirmek benim için büyük bir tutku. Ayrıca generative yapay zeka konusunda derinlemesine ilgileniyorum ve bu alanı SEO stratejilerine entegre etmeye odaklanıyorum. Ahref, Search Console, GA4, Screamingfrog gibi güçlü SEO araçlarını ve içerik yönetim sistemlerini düzenli olarak kullanıyorum. SEO alanındaki bu tutkulu ve yetenekli çalışma tarzım, web sitelerini daha görünür hale getirmek ve çevrimiçi varlıkları geliştirmek isteyen müşterilere yardımcı olmamı sağlıyor. Kendimi sürekli olarak güncel tutuyor ve SEO alanındaki yeni gelişmeleri takip ederek başarıya ulaşmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
Yorum Yok
 

Yorum Bırak