Google de Reklam Vermek 100 TL Hediye

3 Yorum

Yıllardır profesyonel olarak firmaların seo (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetini yapmaktayız. Her geçen gün müşteri portföyümüzün artması ve ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına kendimizi geliştirmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizin bizlere sürekli olarak Seo dışında sitelerinin Google’da anında ilk sırada olmasını telep etmeleri yani Google AdWords reklamları konusunda destek teleblerine karşılık verebilmek adına google adwords sertifikalı iş ortağı belgesini, sınavlarını geçerek almış bulunuyoruz.
Seo Danışmanlığı hizmeti yanında Google’da Reklam Vermek isteyen bir çok firma var ve biz artık Seo danışmanlığı ve google sertifikalı iş otağı olarak bu konularda değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Portföyümüzün gelişmesi adına ilk kampanyamızı başlatmış bulunmaktayız 12 Kasım 2011 tarihinde başlayıp 02 Şubat 2012 tarihinekadar devam edecektir. Google adwords reklamlarınızda başlangıç olarak sizlere tam olarak 100 TL hediye ediyoruz. Bizleri tanımanız ve performansımızdan haberdar olabilmeniz için bu hediyeyi ve bunun yanında sizlere sitenizin analizini yapıyoruz.
Müşteri potansiyelinizi arttırmak adına sizlere müşteri sağlayabilecek aranma hacimleri yüksek sözcükleri buluyor ve reklam filitrenize ekliyoruz.

Yapmanız gereken Bize ulaşın bölümünden başvuru yapmak. Biz sizi arıyoruz ve bütün merak ettiğiniz soruları bilgimiz dahilinde yanıtlıyor ve sizi daha ileriye taşımak adına elimizden geleni yapıyoruz.

2005 yılından beri seo ve adwords konusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu alanda bir çok kurumsal firmayı üst sıralara çıkartarak müşteri potansiyeli sağladım. Google adwords iş ortağı sertifikam ve Türkiyede seo konusunda düzenlenen bir çok yarışmada derecem vardır.

Kurumama.com – Online Pet Shop Mağazası

kedi ve köpek malzemeleri

Uzmanlarımız

Ümit KÖSE Ümit KÖSE
Sosyal Medya Uzmanı
seo border
Mehmet Ali Köse Mehmet Ali KÖSE
Seo ve Adwords Danışmanı
seo border
Taner Selek Taner SELEK
Web Yazılım Uzmanı
seo border
Abdülkerim Bakır Abdulkerim BAKIR
Sosyal Medya Uzmanı
seo ipuçları

Facebook Sayfamız

Benzer Blog  Yazılarımız

Tüm Yazılar
3 Yorum
  • Av Tüfekleri
  • 15 Haziran 2013
  Cevapla

  aylık net 1000 TL lik reklam veriyorum ama yinede yeterli olur

  • Onur Kocaağaoğlu
  • 23 Haziran 2012
  Cevapla

  Ben adwords e kendim reklam verdim yalnız baya karışık durumlar var bilgi almak bence faydalı olur paramızı gereksiz yere harcamayalım.

  • Samet Köseoğlu
  • 06 Aralık 2011
  Cevapla

  Güzel bir fırsat değerlendirmek lazım.

 

Yorum Bırak